Başlıca Hizmetlerimiz

İletişim

[ Kayseri Vefalı Otomotiv ]

Dolu Onarım Merkezi

Kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. şeklinde alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. şeklinde göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve her hangibi bir boya işlemi uygulamadan meydana getirilen düzeltme işlemidir.

Öte yandan vasıtalardaki Öteki göçükler ise (vasıta çarpışma ve sürtmeleri, yumuruk ve tekme göçüğü benzer biçimde) vasıdanın dış yüzeyindeki sacın aşırı deformasyona uğramış olmadığı durumlarda gene bu teknikle boyasız göçük uygulaması yapılmaktadır.

Kaborta & Boya Servisi

En Yeni Teknoloji ve Profesyonel Ekipmanlar ile Siz Değerli Müşterilerimize En İyisi için Çalışmalarımıza ve Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz... Eğitimli ve Sertifikalı Ekibimizle Profesyonel Hizmet Anlayışı Sunma Gayret ve Kaygısı içinde Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Tampon ve Far Tamiri

Arabaların şüphesiz en fazla hasar gören yeri tampon ve far kısımlarıdır. Bu nedenle bazı otomobil üreticileri genellikle bu aksamları plastik olarak üretmektedirler. Vefalı Otomotiv, tamponlarda oluşan ezik, göçük vb. kusurları onardığımız gibi kırık, çatlak, yırtık gibi durumları da düzeltiyoruz.

Mini Yama & Boya Onarımı

Dış darbeler veya kötü niyetli hareketler sonucu, genellikle araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen çizik, sıyrık gibi küçük ölçekli kaportada yapılacak herhangi bir işlem olmaksızın gerçekleşmiş boya hasarları teminat kapsamında “Boya Tamiri (Mini Yama)” yöntemi ile boyanır.