Başlıca Hizmetlerimiz

İletişim

[ Kayseri Vefalı Otomotiv ]

Kaborta Servisi

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme uygulamaları, Vefalı Otomotiv bünyesinde bulunan alanında deneyimli tecrübe sahibi personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına ustalaşmış çözümler üretmektedir. Piyasadaki bütün marka ve model binek vasıtaların gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin gerekseme durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız VefalıOtomotiv Tarafından  takip edilmektedir.

Kaborta & Boya Servisi

En Yeni Teknoloji ve Profesyonel Ekipmanlar ile Siz Değerli Müşterilerimize En İyisi için Çalışmalarımıza ve Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz... Eğitimli ve Sertifikalı Ekibimizle Profesyonel Hizmet Anlayışı Sunma Gayret ve Kaygısı içinde Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Tampon ve Far Tamiri

Arabaların şüphesiz en fazla hasar gören yeri tampon ve far kısımlarıdır. Bu nedenle bazı otomobil üreticileri genellikle bu aksamları plastik olarak üretmektedirler. Vefalı Otomotiv, tamponlarda oluşan ezik, göçük vb. kusurları onardığımız gibi kırık, çatlak, yırtık gibi durumları da düzeltiyoruz.

Mini Yama & Boya Onarımı

Dış darbeler veya kötü niyetli hareketler sonucu, genellikle araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen çizik, sıyrık gibi küçük ölçekli kaportada yapılacak herhangi bir işlem olmaksızın gerçekleşmiş boya hasarları teminat kapsamında “Boya Tamiri (Mini Yama)” yöntemi ile boyanır.