Başlıca Hizmetlerimiz

İletişim

[ Kayseri Vefalı Otomotiv ]

Far Onarımı, Cam ve Kasa Değişimi

Ön far ve stop lambalarında oluşan çatlak, kırık, ayak kopması gibi hasarları, parça değişimi gibi yüksek maliyetli çözümler yerine, kaliteli ve işçilik garantili onarım hizmetimiz ile gönül rahatlığı ile giderebilirsiniz. Far ayakları küçük parçalar gibi görünse de, sürüş güvenliğiniz açısından önemleri büyüktür. Far ayaklarında oluşan hasarlar, farların yolu yeterince aydınlatamamasına ve farklı açılara yönelen ışığın sizin ve karşınızdaki kişinin güvensiz şekilde araç kullanmasına sebep olabilir. Dolayısıyla far ayaklarında oluşan hasarlar görüş alanının olumsuz etkilenmesine sebep olabilir. Üstelik farlarda oluşan cam kırığı, cam çatlağı, far ayaklarının kırılması gibi hasarlar, araçların muayene sürecini de olumsuz olarak etkiler. RS Servis’in uzman ekibi, kullandığı A kalite ekipmanları ve 10 yılı aşkın tecrübesiyle, fark yaratan “Far Onarımı, Far Ayak Değişimi” hizmeti ile tamir edilemeyecek durumdaki far camı ve kasasının değişimini yaparak, hasarlı otomobil farlarının onarımını gerçekleştiriyor ve parça değişimi gibi yüksek maliyetlere gerek kalmadan, yolunuzu ilk günkü gibi aydınlatmasını sağlıyor.

Kaborta & Boya Servisi

En Yeni Teknoloji ve Profesyonel Ekipmanlar ile Siz Değerli Müşterilerimize En İyisi için Çalışmalarımıza ve Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz... Eğitimli ve Sertifikalı Ekibimizle Profesyonel Hizmet Anlayışı Sunma Gayret ve Kaygısı içinde Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Tampon ve Far Tamiri

Arabaların şüphesiz en fazla hasar gören yeri tampon ve far kısımlarıdır. Bu nedenle bazı otomobil üreticileri genellikle bu aksamları plastik olarak üretmektedirler. Vefalı Otomotiv, tamponlarda oluşan ezik, göçük vb. kusurları onardığımız gibi kırık, çatlak, yırtık gibi durumları da düzeltiyoruz.

Mini Yama & Boya Onarımı

Dış darbeler veya kötü niyetli hareketler sonucu, genellikle araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen çizik, sıyrık gibi küçük ölçekli kaportada yapılacak herhangi bir işlem olmaksızın gerçekleşmiş boya hasarları teminat kapsamında “Boya Tamiri (Mini Yama)” yöntemi ile boyanır.